paykasa

PAYALEMİ Türkiye'nin Paykwik Lideri

7/24 Canlı Destek ve Satın Almak İçin

0 555 168 26 26


Whatsapp

Sizi mutlu etmek ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlamak bizim Görevimizdir. Payalemi.com'a Güvenebilirsiniz.

2011'den beri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştiriyoruz. Hızlı işlem ve güvenlik ilkemizle hizmetinizdeyiz..

paykasa

Paykwik
NASIL BOZDURULUR

Paykwik bozdurma nasıl yapılır? Ön ödemeli dijital bir kart olan Paykwik alırken de, bozdururken de büyük bir kolaylık yaşarsınız. Kredi kartlarını online olan ortamlarda etkisiz hala getiren bu kart, internette yapılan alışverişlerin çok daha güvenli olmasını sağlamıştır. Hızla gelişen teknolojinin bir ürünü olarak piyasaya çıkan ve kullanımı yaygınlaşan Paykwik, dünyada kullanılan bir uygulamadır. Yapacağınız Paykwik bozdurma işlemi ile sanal paranızı nakite çevirmeniz mümkündür.

Nakite ihtiyaç duyduğunuz anda hemen bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında olsanız da, sanal kartınız geçerliliğini koruyacaktır. Çok fonksiyonlu olan paykasa, ukash ile çalışma prensibi olarak büyük bir benzerlik göstermektedir. 5 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar alım yapabilmeniz mümkündür. Müşterilere farklı bütçelerde kart seçenekleri sunulmaktadır. Dolayısıyla kişiler, ihtiyaçları doğrultusunda bir kart tercih etmektedir. Tutarınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Yedi gün 24 saat boyunca da bozdurma işlemi talebinde bulunabilirsiniz.

  • paykasa-bozdur

Satın almış olduğunuz kodlar bahis sitelerinde kullanılamaz.

PAYALEMİ Sosyal Ağlarda

Bizi takip edin avantajları ve fırsatları yakalayın

Facebook Twitter Linkedin Instagram Pinterest Whatsapp