paykasa

PAYKWIK NEDİR?

PAYALEMİ Türkiye'nin Paykwik Lideri

7/24 Canlı Destek ve Satın Almak İçin

0 555 168 26 26


Whatsapp

PAYKWIK NEDİR?

Konu hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar ilk kez duyduklarında Paykwik Nedir diye sıklıkla sormaktadır. Paykwik Nedir sorusunu yanıtlamak gerekir ise Paykwik; Dünya’nın her yerinde geçerli olan online ön ödemeli kart türüdür.Bu kart ile hiçbir şekilde kimlik bilgileriniz olmadan istediğiniz siteden alışveriş yapabilirsiniz.Günümüzde online ortamda kredi kartı kullanım riskleri göz önünde bulundurulduğunda en güvenli ödeme yöntemlerin sanal kartlar olduğunu görmüş olacaksınız.
Genellikle bankalardan alınan sanal kartlarında da kimlik bilgisi paylaşılmaktadır.Bu paylaşımlarda da aynı güvenlik sorunları baş göstermektedir.
Paykwik Nedir konusunu açarsak; kart kullanımı oldukça kolaydır.Sizlere 16 haneden oluşan bir pin numarası verilmektedir.Aynı eski zamanlarda kullanmakta olduğumuz kazı konuş kartlarda olduğu gibi.Sizlere iletilen bu kodun sitenizin yatırma bölümüne girerek gerekli alana kodunuzu yazmak olacaktır.Sanal kart kodunun içerisinde bulunan miktar sitenize aktarılmış olacaktır.Artık tek yapmanız gereken sitenizden alışverişi tamamla butonuna basmak olacaktır.
Paykwik karta sahip olmak için tek yapmanız gereken 7 gün 24 saat sağ alt tarafta bulunan müşteri temsilcilerimizden destek istemek olacaktır. İlk kez kullanıyorsanız Paykwik Nedir konusu hakkında sizi bilgilendirir. Sonra kendisi sizlere güncel fiyat listesini paylaşacaktır.İstediğiniz miktarı seçtikten sonra (50€,100€ yada 10€) müşteri temsilcisine istediğiniz paykasa miktarını belirtmek olacaktır.Müşteri temsilcimiz ödeme yapmanız gereken banka bilgileriniz sizlere paylaşacaktır.
Sizler gereken ödemeyi yaptıktan sonra müşteri temsilcimiz kullanmanız için gereken kodu sizlere paylaşacaktır.İşlemler kısa sürede tamamlanacak ve güvenli alışverişin tadını çıkartmış olacaksınız.

Satın almış olduğunuz kodlar bahis sitelerinde kullanılamaz.

PAYALEMİ Sosyal Ağlarda

Bizi takip edin avantajları ve fırsatları yakalayın

Facebook Twitter Linkedin Instagram Pinterest Whatsapp